Сила у розумі: вже традиційно в прикордонній академії зібралися учасники наукової конференції

269
0

Сила духу та сила думки. Прикордонники – це не лише військові з автоматом у руках. В академії постійно нарощують науковий потенціал. І разом зі званнями здобувають і знання. Як платформу для обговорень та дискусій використовують всеукраїнську конференцію, що в стінах закладу відбувається вже вдесяте.

Серед запрошених і Віктор Назаренко. Ще донедавна він очолював прикордонне відомство, нині приїхав передати настанови від нового голови служби.

У залі зібралось більше трьох сотень науковців. На початку, традиційно, вручили нагороди  від Президента України прикордонникам, які брали участь в АТО, відомчі відзнаки за здобутки у службі. Не забули й про ректора Олега Шинкарука. Йому зі столиці привезли грамоту та “наукові” подарунки від представників академій СБУ і внутрішніх справ. Все тому, що останнім часом трійко цих навчальних закладів тісно співпрацюють.

Конференція тривала до самого вечора. Ми не будемо акцентувати увагу на питаннях, що обговорювалися. Важливо те, що саме в такому форматі народжуються нові ідеї, які потім втілюють на кордонах нашої держави.