Наче у кам’яному віці: мешканці новобудови уже два роки сидять без блакитного палива

746
0

Без спізнень, як справжні джентльмени, до будинку прибувають усі учасники «газового» процесу. Тут забудовник, заступник та інженер. Від результату перемовин та, власне, того, як триматимуть слово ці чоловіки, буде залежати, чи матимуть люди тепло взимку. А це через якихось 2 місяці.

Одну зиму вони вже «перемучились»… Хмельничани, які придбали квартири у новобудовах, що на Старокостянтинівському шосе, з 2016 року без опалення. Офіційно будинок будував Зіновій Базюта. Своє дітище передав Олегу Федашу.

Головний інженер «Хмельницькгазу» перераховує порушення. Аби зробити це, бракує пальців на руках. Тож, мають великі питання до вентиляції, встановлені котли, не сертифіковані в Україні, а ще відсутні кватирки, планування житла не відповідає проекту газифікації, завищена поверховість та порушені будівельні норми. Справжній букет із неприємностей, які потрібно усунути, інакше газ сюди не пустять ніколи.

Мешканці, м’яко кажучи, у шоці… Але діватись нікуди – порушення будуть усувати.

Рахунок за неприємності виставлять офіційному забудовнику, він і оплачуватиме перемонтаж газової системи всередині будинків. Єдине, на що сподіваються усі учасники газової справи, що Хмельницькгаз впорається до зими.