На об’їзну у Дунаївцях 9 років чекали

325
0

Роботи на цій ділянці дороги розпочалися у далекому 2008 році. По тому будівництво об’їзної “зависло в повітрі”. Ба більше, на “дорожній” мрії протягти поруч Дунаївець новий асфальт навіть поставили хрест. І от тепер завдяки участі області в митному експерименті, коли 50% коштів від перевиконання планів віддають на ремонт ям, з’явилась не лише надія завершити ІІ чергу великого об’єкту, а й впевненість у тому.

На власні очі побачити будівництво ІІ черги об’їзної приїхав голова ОДА. Цей відрізок автошляху протяжністю майже 2 км служитиме об’їзним для м. Дунаївці. Його вже незабаром відкриють для машин.

Що уже зроблено! Підрядник, а це ПАТ «Хмельницьке ШБУ-56» уже встиг облаштувати земляне полотно, нижній шар із щебеневих сумішей, основу, яку укріпили цементом. Обіцяють, дорога служитиме вірою та правдою не рік-два.

Ціна дорожньої мрії – 20 мільйонів гривень. Добудова цієї ділянки автошляху нарешті розвантажить рух у Дунаївцях, адже транзитний транспорт вже не буде їхати через центр міста. Мешканці населеного пункту дуже давно цього чекають.

Загалом, за кошти від перевиконання митних платежів планують відремонтувати найураженіші ділянки автодоріг: Р-05 «Городище-Рівне-Старокостянтинів», Н-03 «Житомир-Чернівці» та, власне, закінчити будівництво ІІ черги обходу міста Дунаївці. Більшість автодоріг краю не ремонтувалось 30-40 років.