На перетині вулиць Зарічанської та Степана Бандери кипить робота: там будують сквер

962
0

Нині тут купи щебеню, піску та працює техніка. За місяць-другий кілька соток на “Електроніці” виглядатимуть по-іншому.

Зелена оаза матиме широку пішохідну зону, тут встановлять лавочки, висадять клумби, а також облаштують велопарковку та велодоріжку.

І навіть попри те, що про будівництво скверу ім. Степана Бандери активно говорять уже понад рік, місцеві не знають, що у них будують під вікнами. Тож розповідаємо про це ми.

Новину містяни сприймають “на ура”. Кажуть, на “Електроніці” зроду не було зони для відпочинку. Це ми, звісно, не беремо до уваги велику кількість наливайок. Тим часом, у ФБ також розгорілися звичні баталії, які більше стосуються ціни питання.

Із обнов на МІЛЬЙОНИ уже маємо фонтан кохання на Свободи, реконструкцію площі на залізничному, ремонт водограїв у парку Чекмана та Дендропарку, врешті, модульний туалет, будівництво Палацу Спорту та у планах реконструкція Майдану. Щодо скверу, проект нової зеленої зони розробляли архітектори громадської ініціативи “Про Простір”, а усі роботи виконуватиме тернопільська фірма. До слова, тернополяни таки осіли у нашому місті. З часом у міні-парку встановлять ще й пам’ятник ідеологу націоналістичного руху. На все про все – 7 мільйонів 200 тисяч гривень.