На щастя, хоч ноутбук залишили: зловмисники пограбували шкільну аудиторію

1102
0

Сьогодні навчальний процес йде у звичному режимі, більше 30-ти першокласників здобувають знання, саме розв’язують задачу з математики. А ще у вересні для них батьки придбали дороговартісну техніку. Так, на стіні розмістився плазмовий телевізор, а на підвіконні стояв принтер. Проте 10 березня сталося нечуване:  вночі на це обладнання піднялася рука грабіжників.

На техніку батьки першачків витратили чимало – 15 тисяч коштував телевізор, ще 6 – принтер. Учителі розповідають, завдяки додатковому обладнанню мали змогу осучаснити процес навчання, діти переглядали навчальні мультфільми, презентації з тих чи інших предметів, більше зацікавлювалися.

Саме вікно, через яке зловмисники проникли у клас, не пошкоджене, крадії просто зняли ручку.  Працівники школи кажуть, на щастя, дещо із техніки вдалося вберегти. Певно, якщо не власна совість, то щось таки примусило їх не продовжувати свої «пошуки».

Тієї ночі пограбували не просто  школу, злочинці залишили маленьких дітей без додаткового обладнання для розвитку. Дітвора вірить: винуватців знайдуть якнайшвидше.