Недаремно сподівалися: держава дасть кошти на хмельницький Палац Спорту

341
0

Колись гінцеві, який приносив погану звістку, могли відрубати голову. За хорошу, як мінімум, діставали скатертину-самобранку. Тож по поверненню зі столиці пощастить заступнику міського голови, бо привезе із собою чудову новину. Хоча її, напевне, уже усі знають: градоначальник встиг повідомити через соцмережі. Відтак, міжвідомча комісія з відбору об’єктів для надання субвенції з державної скарбниці, мова про наш Палац Спорту, дає 40 мільйонів гривень. Недарма ми усі тримали кулаки.

Швидко, миттєво та майже безболісно 33 депутати знімають із міських об’єктів, а це здебільшого будівництво садочків та школи, 19 мільйонів гривень і спрямовують їх на продовження будівництва Палацу Спорту. Це єдина умова, тобто 10 відсотків від загальної вартості, за якої Мінспорту додасть на об’єкт 40 мільйонів.

А потім усі ми тримали кулаки і чекали новин зі столиці. Паралельно того, як відбувалася сесія МР, у Києві засідання правила міжвідомча комісія Мінспорту, яка й вирішує долю грошей, а саме на чиї рахунки та на які об’єкти вони впадуть. І у цьому випадку зв’язки та гарні очі не вирішують нічого.

Надвечір ті, хто дуже чекав, отримують звістку. Новину оголошує градоначальник на своїй сторінці у ФБ. Хмельницький Палац Спорту одноголосно підтримала Міжвідомча комісія для відбору проектів на державне фінансування.

Отож, будемо мати додаткове фінансування з державного бюджету вже у цьому році! До слова, будівельні роботи киплять на повну, щодня!