Незламні і не забуті: Президент зустрівся з українськими героями – збірною ветеранів

198
0

Українська збірна з надможливостями: команда “Інвіктус” готується до поїздки в австралійський Сідней на чергові змагання “Ігор нескорених”. На своїй тренувальній базі зустрічають Президента. Розповідають про те, як щодня, незважаючи на важкі поранення, приборкують своє тіло і тренують свій дух.

Один з головних експериментаторів “Інвіктусу” – молодший сержант Олександр Чалапчій. Після ворожого артобстрілу хлопець втратив обидві ноги. Проте, це не заважає йому перемагати у велоперегонах. Цього року стане першим спортсменом з України, який змагатиметься на… швидкісному візку для людей із проблемами спини. Незвичайний транспорт Сашко встиг випробувати в Америці. Приборкати вдалося не одразу.

Президент побажав українським героям успіхів у Сіднеї. І розказав, що мріє про те, щоби всесвітні “Ігри нескорених” в найближчі роки відбулися в українській столиці. Про це вже навіть вів мову з організаторами змагань.

Цього року в Сіднеї змагатимуться команди вісімнадцяти країн. Торік українська збірна вперше потрапила на “Ігри нескорених” в Канаді. У понад півтисячі конкурентів українські ветерани змогли вибороти вісім золотих медалей, і ще по три срібних і бронзових.