Немає ні серед живих, ні серед мертвих: дружина нацгвардійця не опускає руки у пошуках коханого, що зник у зоні АТО

366
0

Життя цієї сім’ї з одним телефонним дзвінком обернулося на боротьбу. З останніх сил мати, сестра та дружина Олександра Бойка шукають його та стукають у кожні двері. Чоловік вже вп’яте відправився на службу в зону АТО у Луганську область командиром спецгрупи нацгвардійців. Цього разу ротація мала тривати лише 1,5 місяці, але молодий підполковник і досі не повернувся. 3 червня дружині повідомили, що він помер, а за декілька днів сказали, що тіла ніде немає.

До цього дружина три дні оплакувала свого чоловіка та чекала, доки до Хмельницького відправлять тіло, яке, начебто, знаходилося в морзі сепаратистів.

Підполковника не можуть знайти ні серед живих, ні серед мертвих. Проте його сім’я з останніх сил бореться за його повернення.

Усі, до кого не зверталися, запевняють, що для пошуків молодого підполковника роблять усе можливе. Але найбільше сил докладає ця жінка. На ногах її досі тримає незламна надія на те, що чоловік живий.

Олександр завжди телефонував дружині перед тим, як вийти на завдання, а цього разу не подзвонив. Світлана переконана, що суперечлива інформація та безслідне зникнення чоловіка – це неспроста. Адже він був цінним кадром та багато знав. У Нацгвардії запевняють, що ведуть розслідування, але результатів досі немає.

Нині чи не уся Україна сподівається на те, що батько, чоловік, син, брат та захисник держави повернеться додому в обійми рідних, а безглузда війна закінчиться та припинить руйнувати сім’ї.