«Необхідна частина інфраструктури» чи «дорога забаганка»: запрацював туалет «за мільйон»

705
0

950 тис. грн. вартувала ця кабінка у самісінькому центрі міста. Придбати її вирішили під кінець бюджетного періоду – у грудні минулого року. За кілька місяців вона зросла, проте не запрацювала. Чиновники нарікали на бюрократію, і от – звершилося! 28 квітня перші відвідувачі змогли випробувати її в дії.

Найбільше хмельничани нарікають, як і раніше, на місце розташування. Мовляв, на найвиднішому місці – ОТАКЕ. А жартів про ціну – майже мільйон гривень, – було не злічити. І хоча пристрасті вщухли, враження залишились.

Працює клозет з 8 ранку до 9 вечора. Гарантія на споруду – 5 років, а виробник зазначив, що елементи ще й антивандальні. Проте, побачити їх одразу нам не вдалося.

Зв’язавшись із керівництвом, нам повідомили, що заступник уже вирушив усувати недолік. Пані Ольга божиться, що такий збій вперше. Мовляв, програмне забезпечення взяла на себе ІТ-фірма, і зараз триває випробувальний період.

Своїм ключем прочиняє двері, спільно шукаємо проблему, паралельно очікуючи на приїзд інженера. Як виявилося, 1 гривня просто застрягла у купюроприймачі. Прикро, адже якби нужда взяла гору, було б не до жартів.

Усередині доволі чисто. Прибирають, чи, принаймні, повинні, тут 4 рази на день – о 8 ранку, 12, 16 та 19-й годині.

Усі елементи і справді залізні, до того ж кабінка обладнана поручнями для людей з особливими потребами. Врешті, контактного номеру в разі чого поки що не пишуть, але у будні Ви сміливо можете телефонувати балансоутримувачу – до комунального підприємства «По утриманню нежитлових приміщень» за номером 70-00-36.