ЖЕК пішов у минуле, а “ДомКом” обіцяє, що дірявих дахів більше не буде

1712
0

Дірявий дах, гнилі труби та щурі у підвалах – скільки існують ЖЕКи, стільки у населення псуються нерви.

Ще 5 років тому наші колеги розповідали про будинок, що на вулиці Сковороди. Там через шпарини у покрівлі гуляв вітер та тікало тепло.

А восени ми Вам показували фекалії, які щодня топили мешканку Зарічанської.

На Проспекті Миру ми усі разом вирішували проблему із контейнерами. Чого гріха таїти, такі ситуації були завжди, як і відмовка, яку ми чули від працівників ЖЕКів – на ремонт немає коштів. І от, згідно закону «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирних будинках», люди отримали змогу у 2018 обрати собі управляючу компанію або створити власне ОСББ. Якщо досі не визначилися самі – за них це зробила влада. Із цим зіштовхнулися і мешканці мікрорайону Виставка. У травні тендер на їх обслуговування виграла керуюча компанія «Домком Хмельницький».

Містяни забили у всі дзвони. Найбільше, чого бояться, що стане ще гірше, ніж було при радянському ЖЕКові. Чим аргументують такий переполох? Мовляв, знайшли у мережі погані відгуки про управляючу компанію, яка зайшла до нашого рідного міста. Ми й собі це зробили…

Все ж, якщо люди матимуть бажання таки обрати собі іншого управителя, потрібно зібрати документацію з підписами, знайти заміну та закріпити усе юридично. Та от біда: хто ж «опікуватиметься» ними після розірвання договору? Самі комунальники зазначають: тендер підприємство отримало на законних правах. І ніяких причин відмовляти не було: усі документи в порядку, кошти на обслуговування уже на рахунках, а «Домком» готовий до роботи.

«Домком» відкритий до співпраці й уже відсьогодні приступив до своїх прямих обов’язків. За словами директора, лише за один день усунули 10 аварійних ситуацій, а ще встигли розчистити від заростів території по вулиці Зарічанській. Поповнили і штат новими працівниками: тепер їх 80 – це двірники, слюсарі, електрики.

Забороняти людям обрати собі іншого управителя – ніхто не в змозі. Це право кожного. Проте от чи не поквапилися люди із висновками? Компанія уже почала працювати на благо громади, тож можливо таки варто дати шанс.