Нетверезим водіям – дорога на Скаржинці

1533
0

Нетверезий водій –  потенційний вбивця. Лише з початку року зафіксований 91 випадок ДТП, здійснений у в стані алкогольного сп’яніння. Також виявлено майже 1000 випадків керування авто «під мухою». Хто може – дує в трубочку «драгера», хто ж не довіряє раніше, рушали на вулицю Сіцінського, колишня Ватутіна.

Нині шлях збільшився, щонайменше, на 15 км, адже клінічна лабораторія, яка включала і токсикологічну, перебралася у Скаржинці Ярмоленецького району, на базу психіатричної лікарні.

Патрульні бідкаються: за день доводиться «покататися» як мінімум тричі. Створити подібну лабораторію можуть на базі міської лікарні. Проте, у міському департаменті охорони здоров’я кажуть: якщо ідея і втілиться, то не раніше березня наступного року. У цьому випадку, окрім апарату, що визначатиме рівень алкоголю, нарешті придбають і такий, що визначатиме вміст наркотичних речовин.

До слова, із уже знаного у місті приміщення зникла не лише лабораторія. Стаціонар теж перебрався до Скаржинців рішенням обласного департаменту. Богдан Володимирович скаржиться: нині тут знаходиться лише денний стаціонар, і то – ненадовго…

В обласному департаменті кажуть: водії їх не надто хвилюють, а от для хворих – це явний плюс. Адже у Скаржинцях є усі умови та спеціалісти, яких роками не вистачало тут.

Головний лікар ділиться: шкода полишати ці стіни. Адже із 83-го року латали тут усе – від дороги і до стріхи, до слова, за кошти обласного бюджету, а нині от так просто просять «на вихід». У вузьких колах тишком перешіптуються, мовляв, у цій будівлі незабаром прочинить двері приватна клініка. Ці чутки заперечують – тут планують відкрити ще один корпус Обласної лікарні. А от наркологічний диспансер хочуть доєднати до психіатричного.