Не будь дитиною – пройди тест на ВІЛ: чому про це варто говорити

502
0

Подолати ВІЛ/СНІД, його поширення та упереджене ставлення. Саме це – чи не основне завдання у Всесвітній день боротьби із ВІЛ/СНІД, що припадає на 1 грудня. У Хмельницькому в рамках просвітницької діяльності проводять ряд заходів. Так, 29 листопада до міського будинку культури запросили студенство, аби вкотре нагадати та проінформувати.

Заходимо до зали і переконуємось: до повного розуміння хвороби – як до неба пішки. Молодь на питання віджартовується, а дехто і справді не знає, що тут забув. Питаємо найелементарніше – що таке ВІЛ.

ВІЛ – вірус імунодефіциту людини, СНІД – його наступна стадія, синдром набутого імунодефіциту. Хвороба вражає імунну систему людини, знижуючи при цьому протидію організму різним ВІЛ-асоційованим захворюванням. Проте нині, якщо діагностувати його на ранніх стадіях, можна вживати пігулки і жити повноцінним життям.

Наголошуємо: спілкуватися із людиною, хворою на ВІЛ та СНІД, можна безперешкодно, головне – убезпечити себе від можливого інфікування. У рамках заходу кожен бажаючий міг пройти і швидкий тест.

Окрім того, перевірити своє здоров’я можна буде також у понеділок 3 грудня з 10 до 16 години в приміщенні міського Управління охорони здоров’я, а також у середу 5 грудня в той самий час у міській лікарні.