Не було би щастя: у школі №1 завершили ремонт спортивної зали

620
0

Це нині зала у яскравих, майже патріотичних кольорах. Тут ще залишилися сліди свіжої шпаклівки та вловимий запах фарби. Проте, 19 вересня тут тхнуло смогом та було відверто гаряче. Близько 10 ранку посеред навчального процесу сталося займання на 4 поверсі, у підсобному приміщенні спортивної зали.

Тоді вік спортивної зали дорівнював віку самої школи – близько 60-и років. Була лише замінена стеля, а підлогу латали точково. І хоча інцидент неприємний – цього не скажеш про результат.

На капітальний ремонт кошти виділили із міського бюджету. Зазначають, батьки не витратили ні копійки на відновлення приміщення.

Спортивна зала пристосована для всіх стандартних ігор – волейболу, баскетболу та фут залу – не вистачає лише інвентарю. Також, замість дерев’яних дощок тепер прорезинене покриття. Кажуть, такої підлоги немає в жодній іншій школі міста.

Підсобне приміщення для вчителів фізкультури зменшили, проте ті не скаржаться. Говорять, нарешті зможуть підготувати вихованців до спортивних баталій більш професійно.

Розпочати перші заняття у залі планують уже цього тижня. А до того вивчали теорію у класах, і за сприятливих погодних умов займалися на вулиці у парку по сусідству. І тут відшукали позитив.

Будемо сподіватися, що такі спортивні зали будуть з’являтися у кожній школі нашого міста, і бажано без інцидентів, аварій чи то інших неприємностей.