Не в службу, а в… травмпункт: чому в Хмельницькому пандуси не припиняють бути «вбивчими»

786
1

Після декількох невдалих спроб, тримаючись обома руками за бильце, нам все ж вдалося піднятися. Та чи зміг би візочник на двох колесах подужати цю нелегку перешкоду, ми поцікавилися у перехожих.

Це ж питання ми поставили самим працівникам аптеки, проте у відповідь – тиша.

Проблема неправильно побудованих пандусів повсякчас залишається актуальною. Адже через них візочники потрапляють до лікарень з травматизмом, матері обходять мало не піврайону у пошуках підгузків для малечі, ну а власники будівель продовжують ставити жирну галочку «пандус» у списку своїх добрих справ.

 • Tetiana Khmelnichanka

  Такі жахливі пандуси дуже характерні для аптек мережі, яка показана в сюжеті. Ліцензійними умовами провадження
  господарської діяльності з виробництва лікарських засобів, оптової та
  роздрібної торгівлі лікарськими засобами, імпорту лікарських засобів
  (крім активних фармацевтичних інгредієнтів) п. 165 передбачено, що ліцензіат, який провадить діяльність з роздрібної торгівлі лікарськими засобами створює необхідні умови для доступності осіб з
  інвалідністю та інших маломобільних груп населення до приміщень
  відповідно до державних будівельних норм, правил і стандартів. А недотримання ліцензійних умов є підставою для позбавлення ліцензії. Наявність таких “пандусів” в аптеках показує повну бездіяльність органу ліцензування (Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками) та їхнє формальне відношення до цієї вимоги при проведенні щорічних планових перевірок.