Не у лісі-лісі темному, а під наглядом лісників: як зростають зелені новорічні красуні Хмельниччини

604
0

Розповідають, часи, коли новорічні ялинки клешнями виривали із природи, канули в лету. Нині для них існують спеціальні плантації, на яких з року в рік вирощують хвойні дерева святкового призначення. Так, наприклад у цьому лісництві вона займає 25-29 га. Щороку засаджують півтора-два га. додатково – замість зрізаних.

Лісники розповідають, найбільша проблема під час зростання цієї пані – браконьєри. Тому 3 жовтня цього року створили спеціалізований відділ охорони.

Із собою чоловіки мають й сучасне обладнання для виявлення правопорушників – це тепловізори, прибори нічного бачення, рації, біноклі, нагрудні камери, а також спецзасоби.

Тому також застерігають покупців: ліпше мати законну ялинку – для власної ж безпеки. Їх заробіток з того невеликий – за сезон продають близько 1000 дерев. Кажуть, це скоріше соціальна діяльність. Тож, зауважимо, під час купівлі не бійтеся запитати у продавця й товарно-транспортну накладну.

Взяти красуню «напряму» можна за адресою провулок Перший Мирний, 18. Саме сюди із Прибузького лісництва привозять ялинки.

Приїхавши, уже побачили чергу із покупців. Люди зазначають, жива ялинка для них – це атмосфера, а тут купують, аби точно знати, що вона свіжа та не спонсорує «чорний» бізнес.

Новий 2018 рік уже незабаром постукає у Ваші двері, тож будьте готові відчинити йому та впустити до свого серця. Починайте підготовку до свят уже сьогодні.