Не через борг, а через те, що не впустили до квартири: газовий конфлікт виявився непорозумінням

457
0

Другий день без блакитного палива. Ольга – багатодітна мати, має трьох дітей, наймолодшому лише три роки. У будинку, що на Проспекті Миру, 80\3, мешкає уже 2 роки. Розповідає, учора уся родина залишилася без газу. Каже, за спожите сплачують вчасно, до прикладу, минулого місяця віддали близько 500 гривень. Припускають, у відключенні винен сусід, який заборгував кошти.

Віктор ділиться, зв’язатися із працівниками «Хмельницькгазу» виявилося справою не з легких. Чоловіка цікавить, хто дав вказівку залишити без газу пів під’їзду, та ще й без будь-якого попередження. Адже його батько у разі доведення заборгованості згоден оплатити всі рахунки.

Та виявляється, що справа не в боржникові. На дверях під’їзду є оголошення про проведення технічних робіт та встановлення газових лічильників. Й саме тому працівники «Хмельницькгазу» навідалися до мешканців цього будинку. Попередження також було і на сайті компанії. Майстри прибули до будинку у вказану дату, проте усе ретельно оглянути не мали змоги. Як зазначає старший майстер ПАТ «Хмельницькгаз», із 6 запланованих квартир втрапили лише у дві, й там виявили певні проблеми. Саме тому змушені були тимчасово перекрити газ в усьому під’їзді, аби попередити можливі негаразди.  

Нас запевнили: як тільки мешканці інших 4-ох квартир нададуть майстрам доступ до своїх газових систем, проблему одразу усунуть і відновлять газопостачання. 33 канал завжди відгукується на прохання містян і допомагає вирішувати складні питання. Проте перед тим, як бити у всі дзвони – варто ретельно вивчити ситуацію.