Чому нова українська школа прийшла не до усіх першачків?

723
0

Нова українська школа, де не лише дають знання, а й навчають їх використовувати. Від початку вересня першокласники почнуть освоювати нову програму – навчатись, граючись. Окрім того, з коштів держбюджету для першачків всієї країни повинні закупити індивідуальні парти, нові дошки, можливо, й інтерактивні… Перераховувати можна довго, але, як виявилось, пощастило з нововведеннями не всім.

Із сучасною програмою – в клас радянського зразка. Батьки обурені, адже їхня малеча обділена! Школярі, які мали б переступити поріг нової української школи, насправді потрапить у пережитки минулого.

Батьки кажуть, що на своїй пам’яті бачили лише класи «А»,«Б»,«В», максимум, «Г»і «Д». Натомість, їхні діти потрапили до першого «Л». Тому, аби розібратись, звернулись до міського голови.

Зачекати рік, обрати іншу школу, розглядали навіть другу зміну, та всі варіанти відпали, окрім як обговорити з директором можливість зменшити клас, тобто «пересилити» частину учнів з цього маленького приміщення в аудиторії з більшою квадратурою.

Запевнив міський голова, що отримають діти і нові парти та дошку, проте уже після Дня знань. Віримо, що ці дітлахи не будуть обділені, а, як і їхні ровесники, зможуть здобувати знання в насправді новій українській школі.