Дорога по Свободи на мільйон дала тріщину: за чиї кошти латають вибоїни?

265
0

Ще у квітні 2018-го на сесії міської ради при перерозподілі лишків знову витратилися на дороги. Серед іншого, додали 75 млн. на капітальний ремонт та ще 30 – на суцільний метод, за яким нині встеляють більшість шляхів нашого міста. Проте, окрім його візуальних переваг доводиться оцінити і помітні неозброєним оком недоліки.

Цей відрізок, а ще ділянку на Проспекті Миру та Зарічанській, ледь не одномоментно полатала підрядна організація. Вона вихопила собі й ще кілька інших вулиць. Завершила дорожнє диво близько року тому, проте уже за зиму-весну у деяких місцях асфальт просто таки поплив.

Технологія ямкового ремонту теж суцільна – зривають понівечений шмат асфальту і кладуть, так би мовити, заново. В управлінні ЖКГ розповідають, «халтуру» помітили ще у минулому році. Мовляв, із ремонтом затягнули, і останній шар асфальту клали не при надто сприятливих умовах.

Усі ремонтні роботи виконуються за рахунок того ж таки підрядника. В принципі, це і є довгоочікуваною відповіддю на запитання, чому ж по Свободи таки не малювали дорожню розмітку.