Новий директор ділить колектив Хмельницького палацу творчості на два табори

3774
9

Колектив, що розділився на два табори. Працівники Хмельницького палацу творчості дітей та юнацтва зібралися разом, аби вирішити конфлікт. Він тягнеться ще з того часу, коли до керма палацу став новий керівник. На зміну колишньому  директорові – Марині Пилипак, яка обіймала посаду понад 20 років, прийшов молодий очільник Володимир Гула. У кріслі чоловік менше року, проте якщо одні зустріли нового колегу позитивно, інші ж помітили за начальником перевищення повноважень.

Доки одні бояться звільнення, інші ж переконують: справи йдуть на краще. Запевняють, що за період нового очільництва покращилась матеріальна база закладу – цього не спростовує жодна сторона. Проте батьки стали на бік, як стверджує директор, меншості колективу.

Викладацький склад – приклад для своїх вихованців, та якщо діти наслідуватимуть вчинки, які бачать у коридорах свого позашкільного життя, що буде далі?

Проте, схоже, новому директорові запланований регламент виступу важливіше, ніж слова  представниці так званої «старої гвардії».

«Нові і старі» – саме на такі табори розділився колектив. Проте якраз  таки основною його задачею є саме об’єднання.  Коли конфлікт не в змозі вирішити «на місці», його виносять на загал, відтак всі «за і проти»  вислухав начальник департаменту освіти.

Однак, пан Володимир категорично не погоджується з вищесказаним, а власним баченням ситуації поділився на камеру.

Профільні ж чиновники з висновками не поспішають, хоча стверджують,що вирішення питання не за горами.

По завершенню засідання, запитали ми керівника і про те, що стало наріжним каменем у конфлікті – це звільнення працівника, яке, як кажуть, і запустило механізм суперечок.

Але хвилиночку, Ви ж у залі перед працівниками, захищаючи представника зі «свого» табору, стверджували зовсім інше…

Педагоги – наставники для підростаючого покоління. Однак досвід роботи, вища освіта чи навіть дві –  не головний показник для дітей. Бути людиною – це той фундамент, який викладачі мають закласти у свідомості учнів. А міжусобиці, які відбуваються у творчому палаці – приклад , який наслідувати точно не потрібно.

 • Елена Приймак

  До поліпшення матеріально-технічної бази Гула немає ніякого відношення. Кошти були використані за кошторисним призначенням з бюджету, за рахунок надходження коштів від орендаторів та благодійних внесків. Всі кошториси складала попередній директор. До приходу головного бухгалтера в кінці 2017 року Гула не знав, що робити з цими коштами, які були на рахунках до його приходу. В грудні дякуючи наполегливому бухгалтеру та оперативній праці адміністрації була поліпшена матеріальна база палацу.

  • Vladimir Gula

   Оголосити подяку головному бухгалтеру;)

  • Vladimir Gula

   Олено Василівно, заповніть нарешті головну бухгалтерську книгу та надайте інвентаризаційні описи всього, що ми придбали – доречі на 500 000 грн. Нагадую Вам, що Ви не зробили це з листопада місяця. І це доречі теж завдяки наполегливій праці “старої” адміністрації;) Якщо ви цього не зробите до кінця тижня, на Вас чекає чергова догана, бо Ви не виконуєте свої посадові інструкції та завдання, отримані на нараді при директорові під підпис.

   • Елена Приймак

    Шановний Володимир Валентинович. Не раджу Вам зi мною сваритись. Я ГОЛОВНИЙ БУХГАЛТЕР зi стажем. Я розкрию всi Вашi фiнансовi махiнацii. Заспокойтесь будьласка i вже шукайте нове мiсце роботи.
    Ви саме Ви пiд натиском звiльнили всю попередню бухгалтерiю. Я спецiалiст, але я одна не можу виконувати роботу за трьох. Не дописала чи не доробила це не кримiнальне порушенння. Я на лiкарняному через Вас. НеправомiрнI Вашi акти та догани вже розглядаються в судi. Термiни менi не ставте. Я на лiкарняному.
    Щодо посадових iнструкцiй, то поперше не iнструкцiй, а обов’язкiв (Ви, як ДИРЕКТОР ЗОБОВ’ЯЗАНI про це знати), то я з ними ознайомлена, а Ви? Ви виконуєте свої посадовi обов’язки?.
    Щодо придбання, то Ви прийшли на готовi кошти. Не Ви їх заробили i не Ваша заслуга в їх використаннi. Я саме Я наполягала на доцiльному використаннi коштiв в кiнцi року. Весь грудень я працювала по 10 годин на день i 6 днiв на тиждень. Я Вам, як добросовiсний головний бухгалтер допомогала, щоб на балансовi комiciї Вас похвалили. Я Вас врятувала в листопадi вiд звiльнення i я разом з колективом виправлю цю помилку.

    • Vladimir Gula

     На 4.04.18 року головний бухгалтер був зобов’язаний здати баланс у казначейство, що не зробив свідомо і у мене є всі підстави звільнити Вас, Олено Василівно, за невиконання Ваших безпосередніх обов’язків. Зі вчорашнього дня рахунки палацу заблокованві на місяць завдяки саботажу головного бухгалтера та “старої гвардії.” Ось так “стара гвардія”, що не може сповідувати субординацію та хоче керувати директором, “допомагає” ремонтувати Палац. Підрядник на сьогодні не в змозі отримаи гроші за виконані роботи. А головний бухгалтер замість того, щоб лікуватися на лікарняному, нервується далі та веде боротьбу із директором, говорячі про “махінації”. Олено Василівно, бажаю Вам пошвидше одужати – виходьте на роботу, трудова книжка та розрахунок Вас очікують. Ваше місце потрібно людям, які хотять і вміють працювати на благо України. БОГ ВАМ СУДДЯ!

     • Елена Приймак

      Нiколи не думала, що мене будуть боятись, i так швиденько мене захочуть вигнати. Подайте на мене в суд.

  • Світлана Делікатна

   З приводу поліпшення матеріально-технічної бази головний бухгалтер свідомо пише неправду. В кошторисах минулого директора не було ні слова про новий принтер МФY HP LaserJet Pro, який зараз стоїть в бухгалтерії, про нові копм’ютера, які зрараз в гуртку “Малюк” та в методичному кабінеті.
   І я, як голова батьківського комітету ансамблю “Подолянчик”, можу стверджувати, що лише при новому директорі ми отримали лінолеум у велику дівчачу роздягяльню ансамблю, ремонт у якій ми робили за кошти батьків та силами батьків.
   Як завідуюча технічного відділу палацу, я стверджую, що лише при новому директорі поміняли лінолеум у кабінеті авіамодельного гуртка. А раніше на це не вистачало коштів і усіх, хто заходив в аудиторію гуртка зустрічала величезна дірка розміром 1м на 1м, яка не бентежила нікого зі старої адміністрації палацу. Бентежила вона тільки батьків, які приводили дітей записуватися в гурток та 50 дітей, які відвідують авіамодельний гурток.

   • Елена Приймак

    Шановна Світлана Делікатна. Я розумiю, що Ви бараболю не копали, зате все решта в Вас дуже добре виходить. Новий принтер МФY HP LaserJet Pro, який зараз стоїть в бухгалтерії, про нові копм’ютера, які зрараз в гуртку “Малюк” та в методичному кабінеті купували за БЮДЖЕТНI КОШТИ, якi дав нам мiський голова в кiнцi року i лiнолеум було закуплено за БЮДЖЕТНI КОШТИ, якi я, а не директор використала в кiнцi року.

 • Елена Приймак

  Всiх бажаючих запрошую в бухгалтерiю палацу надам кожному бажаючому всi бухгалтерськi документи, якi пiдтверджують надходження I використання коштiв. Не вIрьте в слова вiрьте фактам.