Вперше за 7 років: новий маршрут тролейбусу №18 АС1-Гречани

971
0

Майже 7 років у нашому місті функціонувало 17 тролейбусних маршрутів. Екологічний транспорт курсує у різні частини міста, але, врешті, не всі віддалені куточки з’єднанні між собою навіть маршрутками. Пересадка б’є по часу пасажирів. А враховуючи, що новий тариф уже наступає на п’яти, позначиться ще й на гаманцеві. Ще в лютому у міській раді вирішили додати на мапу маршрут №18. Вказівку виконує КП «Електротранс».

Шлях тролейбусу проходитиме наступним чином: проспект Миру, спуск по Бандери, через Кам’янецьку, поворот на Проскурівського підпілля та завершення по Курчатова. Назад тим самим шляхом вертається на Кам’янецьку, їде по Подільській, далі долає Соборну та Староміську, знову підняття по Бандери і до автостанції.

Розповідають, відкриття затягувалось, здебільшого, через відсутність достатньої кількості водіїв. Нині на роботу припрошують кондукторів. Поки «розрив» у графіку руху відчутний – так, на своїй зупинці тролейбус №18 буде раз на 40 хвилин. Якщо згодом кількість збільшать до 4-х, і час очікування скоротиться наполовину. Врешті, це вже ліпше, ніж нічого. Нагадаємо, того ж 1 вересня збільшиться і плата за проїзд. У тролейбусах – 3,5, у маршрутках – 5 грн. та 6 – у вечірню пору.