Новий сусід «чортового колеса»: у парку Чекмана почали будувати паркову

513
0

Нещодавно ми Вам розповідали, що у парку Чекмана цієї осені розпрощаються із «Веселими гірками». Їх здадуть на металобрухт. А уже цими вихідними поруч них та «Чортового колеса» почалися будівельні роботи. Щоправда, не для атракціонів, а для інших колес.

Наталія проживає у цьому мікрорайоні та практично щодень прогулюється парком із маленькими Даніелою та Тимуром. Каже: ідея – зручна.

Щоправда, думку жінки розділяють далеко не усі хмельничани. Зокрема, дивуються: невже інших місць для автомобілів немає?

У комунальному підприємстві «Парки та сквери» кажуть: у парку і справді уже кілька років немає належних місць для авто. Багато хто залишає транспорт на узбіччі або на парковці прилеглих будинків чи кафе.

У міськраді запевняють: проект погоджений, та й межі зеленої зони не порушені. Обіцяють – жодне дерево не постраждає. Чому обрали це місце? Пояснюють, тут і так була рівнина.

Із казни міста на новостворене «благо» не витратять і копійчини – за справу взявся меценат, що, по суті, виправляє прогалину кількарічної давнини.

Припаркувати свою «ластівку» можна буде абсолютно безкоштовно уже найближчим часом.