Нові вікна та утеплений фасад: на якій стадії ремонт Хмельницького палацу творчості

412
0

Грандіозному на той час переїзду із невеличкого приміщення у нинішню будівлю посприяли місцеві  підприємці. Відтак, разом зі «розростанням» площі збільшилась і кількість вихованців та педагогів. І діти, і дорослі не раз скаржились на холодні приміщення та тріщини на стінах.  Змінити ситуацію вирішили лише у 2017-му. Тоді ж підготували і усю необхідну документацію та згодом розпочали роботи.

Із міської казни на реставрацію закладу передбачили 15 млн гривень. За цей час зуміли замінити понад 230 вікон на енергозберігаючі, відремонтували перекриття та на початковому етапі облаштування території навколо будівлі. На задньому дворі оновили скейт-парк. Нині ж на місці тривають ремонтні роботи: саме зараз утеплюють фасад.

У Палаці творчості розвивають свої таланти понад 2,5 тис школярів.  Всього таких державних закладів по усій Україні нарахували лише 5. Їх будували майже за ідентичними проектами, тому й виглядають вони у кожному місті практично однаково. Однак після капітального ремонту, як зазначають владці, Хмельницький Палац неможливо буде впізнати.

Загалом, усі ремонтні роботи обіцяють завершити уже у 2020 році, проте точних термінів не називають.