Нові квартали, нові райони, нова зупинка

1743
1

Облаштування на славу.  На Трудовій розпочався капітальний ремонт вулиці. Будівельники вже почали прокладати тротуар та облаштували заїзну кишеню. До того ж мають звести посадочний майданчик для пасажирів та встановити освітлення. З дня на день, також розпочнеться оновлення карману по вулиці Степана Бандери. Всі заплановані роботи планують завершити до жовтня.

Нові квартали, нові райони, нова зупинка. Незабаром мешканці вулиці Трудової зможуть сідати на громадський транспорт без проблем – він почне «причалювати» і до них. Раніше потреби у зупинці тут не виникало, адже район був малозаселеним. Однак всього за декілька років ситуація змінилася – зараз там проводиться будівництво великого житлового комплексу та торгівельного центру.

Робочі вже облаштовують заїзну кишеню та прокладають асфальтом тротуар. У найблищому майбутньому встановлять освітлення та зроблять майданчик, де пасажири зможуть сідати на очікуваний транспорт.

По Трудовій будуть курсувати маршрутні таксі номер № 20, 28 і 40. Так, це буде шлях від Катіону до Автостанції №1, від мікрорайону Гречани та Ружичної до Лезневе. На цьому поки що й усе.

До того ж найближчим часом планують розпочати ремонт по вулиці Бандери, колишня Рибалко, біля зупинки «Електроніка». Там також має з`явитися нова транспортна кишеня та покладений новий асфальт. Сподіваються, що це дозволить зменшити практично уже традиційний вранішній затор.

Нічого не задарма: ціна питання – півтора мільйони гривень. Саме стільки Хмельницькому бюджету коштуватимуть ці два ремонти.

Завершити подібні «кишенькові» інновації планують восени. Хоча, слід зазначити, з першого погляду, роботи ведуться помірно. Не зважаючи на це, в терміни обіцяють вкластися. Що ж, головне, аби морози не впали, як сніг на голову та не звели нанівець попередню роботу.