Нові курси програмування у ХПК

1069
0

Розкрий свої можливості на повну. Якщо ви бажаєте навчитися створювати ІТ-продукти, але для цього вам не вистачає знань – приходьте у Хмельницький політехнічний коледж. Вже незабаром тут розпочнеться набір на курси програмування, де покроково можна пройти шлях від любителя до професіонала у сфері ІТ.

Курс програмування триватиме у середньому 2,5 місяці. За цей час ви зможете отримати основні теоретичні знання і одразу перейти до їх практичного втілення.

Студенти, які навчаються у коледжі – його найкраща якісна характеристика. Багато із них уже працюють у сфері інформаційних технологій, а усе завдяки знанням, отриманим у стінах навчального закладу.

Серед тих, хто навчається у політехнічному коледжі, багато призерів олімпіад: від обласних  до міжнародних. А також студенти все частіше поєднують здобуття знань із роботою. Цих молодих та амбітних спеціалістів, яких готують у навчальному закладі, вже чекають на ринку праці.

На курсах програмування ви зможете зрозуміти всю «кухню» розробки додатків, технологій та сервісів. Адже ця професія, хоч і складна, проте дуже цікава.

Нові курси розраховані на всіх охочих, тому що не кожен може потрапити до лав студентів політехнічного коледжу через великий конкурс. Тож професійні викладачі вже чекають на вас.

Завдяки курсам програмування ви зможете розпочати свій шлях до фахівця у сфері інформаційних технологій та  створювати нові продукти, які оцінять і користувачі, і майбутні роботодавці.