Нові мешканці зоокуточка: одразу трійко малюків радо зустрічає відвідувачів

2948
0

Цієї зими ведмедиця Аліса прокинулася набагато раніше, ніж зазвичай. А винуватцем безсоння став ось цей бешкетник. Його звуть Балу. Спочатку він жив у вольєрі з мамою, а в березні клишоноге  та лисе ведмежа переселили до окремої клітки, щоб звикав до неволі. За сіткою звіряті не подобається. Тож час від часу доглядач випускає його побігати. Годують маля із соски, а останнім часом до раціону додали овочі та трішки м’яса. Обід у нього – що три години.

Директор парку стверджує, що коштів на харчі для тварин вистачає. Ведмедику зробили необхідні щеплення. Але є вірогідність, що жити у зоокуточку йому ще не довго. Після трагічної смерті ведмедиці Марго поселяти Балу в один вольєр із батьками не ризикують, тож сім’ю доведеться розлучити.

Смерть ведмедиці не відлякала відвідувачів. Більшість приходить, аби побачити буре дитинча, а ще грайливих козенят. Доглядач розповів: вони стали улюбленцями дітей, але найбільше уваги все ж приділяють Балу. Коли в зоокуток приходять відвідувачі – ведмежа закривають. Адже, не зважаючи на юний вік, він уже має норовливий характер і гострі зуби.

За півроку звіря занесуть до Червоної книги, оскільки бурі ведмеді на межі вимирання. Шлюбний період Аліси та Тимофія ще триває, тож, можливо, вже наступної зими новий малюк зможе ще трохи збільшити популяцію, лише шкода, що в неволі.