Нові мешканці зоокуточку: безіменні пава та павич очікують на варіанти імені від хмельничан

413
0

Картатий хвіст та оригінальний чубчик. Пернаті родом із Азії поселилися і у Хмельницькому. Зоокуточок у парку імені Чекмана поповнився двома екзотичними птахами – павою та павичем. І поки вони облаштовуються, містянам пропонують обрати їм імена. Автор найоригінальніших варіантів отримає приз від КП «Парки та сквери». Що їдять та де ж таки поселилися новосели – дивіться у сюжеті.

Згадуючи павичів чи не одразу на згадку приходить той самий Барон Мюнхаузен та інші казки із далеких країв. Насправді ці птахи родом із Азії. Один із різновидів, павич звичайний, одомашнений людиною. Нині «він» та «вона» уже близько тижня обживаються у зоокуточку в парку Чекмана.

І, хоча, з’явилися павичі доволі нещодавно уже почали притягувати пильні погляди відвідувачів.

Пишний хвіст саме у павича-самця, самочки, зазвичай, менш примітні та картаті. На сьогодні їм по 3-4 рокивідповідно, а живуть ці птахи десь років 20. В загальному, їх відносять до ряду куроподібних родини фазанових, тож і годують відповідно.

Для того, аби мати можливість дати імена новим мешканцям зоокуточка, потрібно відвідати місцину, а уже потім на клаптику паперу написати власні варіанти та контакти. Автора найкращих імен обіцяють нагородити цінним подарунком. Що це буде – поки тримають у таємниці.