Нові обличчя енергетики: ПАТ “Хмельницькобленерго” запрошує кадри

1302
0

Нові обличчя енергетики. ПАТ “Хмельницькобленерго” для багатьох людей здається компанією, на роботу до якої важко потрапити. Однак, тепер на підприємстві змінюють підхід та відкривають двері для усіх бажаючих розпочати кар’єру у сфері енергетики.

Кадровий резерв – це справді така собі лава запасних. У разі, якщо працівника потрібно замінити – нові “руки” шукати уже не доведеться, а в результаті – не витрачається час та не втрачається продуктивність роботи.

Однак, окрім позитиву, ця система має й деякі труднощі.

Новому підходові дали життя нещодавно. Проте, «перші ластівки» не забарилися. Бажаючі отримати посаду в «Хмельницькобленерго» уже стукають у двері. А їх відчиняють, адже вакансії з’являються досить часто.

Насправді компанія, якій понад 60 років, завжди намагається йти в ногу з часом, нехай і не зі швидкістю світла, але прогресивно. Тож зараз на меті мають оновити кадрову базу та середній вік своїх працівників. А головним критерієм тут вважають бажання розвиватися.

Отож, якщо ви бажаєте пов’язати своє життя з енергетикою, стати частиною прогресивної сили працівників “Хмельницькобленерго” – двері для вас відчинені. Компанія пропонує декілька напрямків роботи: енергетика, менеджмент організацій, бухгалтерський облік та правознавство. Телефони для довідок: 78-78-12, 78-78-10.