Нові перевізники з Нового року: прийом заявок на конкурс завершився

1227
0

Останні день подачі заявок на конкурс перевезень у місті Хмельницькому був 5 жовтня. Фірми зібрали документи, і далі будуть визначатися спеціальною комісією. Свої кандидатури висунули 7 організацій. З них 5 уже відомі на міських дорогах – «Електротранс», «Рембудтранс», «Марцинюк», «Мішин» та «Хмельницьке таксі». Відвоювати частину ринку хоче й новий гравець – «Автопілот», а також одеська фірма «ПівнічТранс».

Усього розігрують 22 об’єкти конкурсу, кожен з яких включає від 1 до 3 маршрутів. 1 маршрут для перевізника буде прибутковим, 2-й або 3-й приноситимуть дещо менше коштів. Проте, збиткові сполучення, зазначають, ліквідовані.

Результати підіб’ють 23 жовтня, а в силу зміни вступлять уже з 1 січня 2018-го. До цього протягом місяця буде об’їзд перевізників, аби звірити подані дані з фактичним станом.

До слова, наголошують, якщо протягом місяця виявлять 3 порушення, то міська рада як замовник конкурсу матиме право розірвати договір про надання послуг перевезення.

Окрім того, минулого тижня визначили й компанію, що буде постачати перевізникам GPS-трекери і обслуговувати їх, забезпечуючи навігацію.

Розповідають, зупинки будуть на балансі підприємства, а навігатори вимушені будуть закупити перевізники, тож міському бюджету це не коштуватиме рівним рахунком нічого.

Тож, картинка вимальовується доволі оптимістична, що ж буде на практиці – побачимо наступного року.