Максимум комфорту – мінімум витрат: Хмельницьким віднині курсуватимуть 7 нових тролейбусів

1387
0

На «оновлення» із міськбюджету виділили 33 мільйони гривень. До слова, за останні три роки Хмельницький уже «збагатився» на 19 сучасних тролейбусів – це якщо враховувати і 7 сьогодні представлених. Постачальником стала компанія з Луцька «Богдан моторс». «Новобранці» курсуватимуть найбільш популярними маршрутами – це Катіон, Озерна, Ракове. Пані Наталя працює кондуктором уже 16 років. І за час роботи доводилось їздити на різних «рогатих».

Нові тролейбуси оснащені спеціальним звуковим сигналом для водія, обладнані пандусом, невдовзі спорядяться і GPS-навігаторами. Та і, порівняно з «раритетом», пасажирам в них набагато тепліше. Едуард Бєляк у «Електротрансі» вже 17 років. Разом з дружиною кермують одним маршрутом, проте в різні зміни. Розповідає, тепер перевозити пасажирів буде набагато простіше.

Що стосується оновленого тролейбусу – його ремонт  обійшовся «Електротрансу» у понад мільйон гривень. Тепер головне, аби «рогаті» працювали безперебійно та перевозили містян з максимальним комфортом.