Замість автономних – звичайні… і всього за 33 мільйони: під ялинку покладуть 7 новеньких тролейбусів

365
0

Коли мрія не збулася. Ще на березневій сесії міської ради анонсували, що Хмельницький отримає 4 тролейбуси на автономному ходу, тобто без підключення до електромереж. Але через певні проблеми з конкурсом – інноваційної обновки містянам поки що не бачити. Замість автономних вирішили купити 7 звичайних. А днями відбувся тендер.

Учасників торгів було четверо. Перемогло волинське підприємство, бо назвало найнижчу ціну: майже 33 з половиною мільйони за 7 “рогатих”.

Поки  що договір не заключили, адже “БКМ Україна” засноване лише у травні 2017-го. Через це в “Електротрансі” вирішили перестрахуватися та побачити виробництво на власні очі.

Нині на підприємстві 101 тролейбус. Коли отримають нові – старі та іржаві спишуть на металобрухт. Божаться: зароблені на металі гроші йдуть у бюджет, цим займається спецкомісія.

Вони майже не відрізняються за показниками від тих тролейбусів, що є. Лише набагато сучасніші і зроблені з металопластику. Так, деякі водії відхрещуються від обновок. Кажуть: на необ’їждженому транспорті ризикувати не бажають.

Обирати тих, хто сяде за кермо нового транспорту, буде комісія і черги як такої немає.

Загалом, тролейбусний парк треба оновити ще відсотків на 40. Але то далекоглядні плани. А обіцяних 7 маємо отримати вже у грудні. Тож під Новий рік ми перевіримо та прокатаємось.