Малюки на операційному столі будуть під надійнішим захистом: дитяча лікарня отримала нове обладнання

623
0

Такі необхідні і такі рідкісні в Україні. Матраци з підігрівом для операційного столу – річ, яка, на жаль, у вітчизняних лікарнях скоріше виключення, ніж правило. І от відтепер таким виключенням стала хмельницька міська дитяча лікарня, адже на балансі медзакладу з’явилося нове обладнання.

Лише для наймолодших. Хоч матрац призначений і для новонароджених, і для старших діток -12-13 років, та фінансування не дозволяє забезпечити всіх пацієнтів такими зручностями, тому використовуватимуть його для порятунку немовлят і лише при оперативному втручанні. Адже для їхнього ще незахищеного організму це потрібно першочергово.

Не є секретом  те, що українська медицина не найрозвиненіша у світі, і як би лікарі не прагнули вдосконалювати свої знання, обладнання  не дозволяють  здійснювати усі ті процедури чи операції, які роблять в Європі. Найперша проблема, звісно ж, у фінансуванні. Так і з придбанням цього апарату виникли труднощі. Однак на допомогу прийшли волонтери – від отримання дозволів та ліцензії до збору коштів і доставки в Україну – справа їхніх рук.

Поки що заклад оснащений лише одним таким приладом, хоча потреба є ще в трьох – на кожен операційний стіл. Та й одноразові матраци докуповувати теж доведеться. Сподіваються на подальше фінансування з міської кишені, адже найпроблемніше, тобто сертифікацію, вже отримали самостійно.