Обласний чемпіонат з кані-кросу відбувся у Хмельницькому цими вихідними

304
0

Ірина вже кілька років як записалась зі своїми вихованцями до членства обласного клубу службового собаківництва, разом з чоловіком опікуються відразу двома собаками: один підібраний прямісінько з вулиці, зате поводить себе дуже благородно і стримано, а інший, непосида, – представник породи бельгійська вівчарка. Та незалежно від харизми чи родоводу, господарка любить обох тварин однаково.

А ось хмельничанка Лілія пишається своїм вихованцем Аміром, це теж вівчарка, але німецька рудого окрасу. Разом, каже, пережили чимало. Тому собаку вважає своїм надійним захисником та перш за все – вірним другом.

Обласний чемпіонат з кані-кросу зібрав цьогоріч 10 пар учасників. Змагання організовують вдруге.

Спритні, титуловні, грайливі та неймовірно віддані господарям, собаки щодуху боролись за першість. До слова, Кані-крос – це справжній командний спорт. Собака тягне бігуна вперед, додаючи йому швидкості. Пробігти у тандемі аж 800 метрів слід не лише швидко, але й вправно.

Власники собак між собою давно поприятелювали, тож навіть за суперників вболівають як за своїх. Та кажуть: головне – не перемога, а нагода вчергове зустрітись разом та з користю провести час.