Обновка у КП «Електротранс»: старенький тролейбус повністю реставрували

834
0

Старенький тролейбус із новим «обличчям». У  КП «Елетротранс» завершилася реконструкція одного із наявних транспортних засобів. Цей рогатий слугував  підприємству 30 років. І от керівництво вирішило дати йому нове життя. Провели тендер, який виграла фізична особа із Кременчука, та відремонтували «пенсіонера» за кошт «Елетротрансу», а саме за 1 мільйон гривень.

Завідуватиме цим тролейбусом Йосип Станіславович. Чоловік працює водієм на підприємстві уже 38 років. Свою роботу любить, й попри пенсійний вік, продовжує працювати. Добре оглянувши оновлений транспорт, ділиться: із задоволенням ним керуватиме, адже тут є все, щоб поїздка була комфортною як для нього самого, так і для пасажирів.

Розрахована «старенька новинка» на 30 сидячих місць, а загалом може вмістити більше 100 осіб. Повністю замінили вхідні двері, встановили належне освітлення, обладнали 4-ма обігрівачами, а також тут є і електронне табло. Загалом, у підприємства на балансі 121 одиниця транспортних засобів. Із 2016 року і до нині вдалося реконструювати 4, а в прийдешньому році матимуть «поповнення» ще на 10 нових.

Тролейбус виїде на дороги міста уже за 2 дні і курсуватиме за усіма можливим напрямками. Проте, «дебют» оновленого «раритету» відбудеться саме за маршрутом №15.