Обурюватися не варто: хмельницький банкомат «для велетнів» насправді ще не готовий до роботи

790
0

Те, що покликане спрощувати наше життя, часом неабияк його ускладнює.  Доказом є ось ці світлини, котрі днями на своїй сторінці в одній із соцмереж опублікував місцевий мешканець.

Люди ж такі випадки реагують із посмішкою: одні кажуть, що таким чином нас змушують заощаджувати, інші жартують – це аби змусити людей помізкувати, мовляв, хочеш гроші – умій вертітись.

Усі обурення та невдоволеності людей, як з’ясувалось, безпідставні. Про це нам розповіла продавчиня магазину, у приміщенні котрого і розташувався «недоступний » банкомат. Каже, часто люди, не розібравшись в ситуації, роблять «з мухи слона». Як повідомила нам жінка, пристрій ще не працює, адже встановлений був лише декілька днів тому, тому й облаштувати  підхід до нього не встигли.

Хмельницький «диво-банкомат» у своєму роді не єдиний: Інтернет кишить такими конструкціями, та і люди уже начебто до такого звикли. На фото бачимо: бажання отримати довгоочікувану зарплату або ж пенсію іноді знищує страх, змушує людей терпіти незручності або ж навіть забути про власний вік.

Ну а якщо серйозно, за фіксованими нормами банкомат повинен  розміщуватись у доступному місці для усіх користувачів  та охорони. Часто його облаштовують у приміщенні або ж ззовні будівлі. Ще однією умовою для монтажу є відсутність прямого доступу автотранспорту. Усіма цими правилами знехтував американський баскетболіст, котрий розташував банкомат у себе на кухні, у доказ чого виставив фото на своїй сторінці в соцмережах.