Обіцяли і виконали: родини АТОвців отримали квартири у новобудовах

1344
0

Десять квартир у новобудовах від «СК ГРУП» відтепер належать сім’ям АТОвців. Представники фірми забудовника обіцяли виділити житло тим, хто боронить нашу країну, і свої слова підтвердили ділом. Сертифікати на помешкання вручили особисто в руки.

Декотрі чоловіки і досі на Сході, тож за них документи отримали голови громадських організацій учасників бойових дій. Кажуть: ці хлопці як ніхто заслужили мати свою законну домівку.

Майже всі, хто нині стискає в руках сертифікати, до цього постійно кочували найманими квартирами. Тепер з нетерпінням прагнуть побачити свою нову оселю.

Ми мали змогу разом із новоспеченими власниками поїхати на об’єкти, де вже незабаром вони житимуть. Здебільшого, це молоді сім’ї, які певні, що своїми силами на квадратні метри в центрі ніколи не заробили б.

Ось ще одна сім’я, яка вже влітку планує почати ремонт у квартирі багатоповерхівки на Нижній Береговій. Як годиться за традицією, у двері хочуть зайти з хлібом та сіллю.

Богдан був в АТО з самого початку. Звідти його повернення щохвилини чекали дружина та мати. Зараз подружжя вже разом, і емоцій від такого подарунка не приховують.

Загалом, житло від «СК ГРУП» сім’ї бійців отримали в чотирьох будинках. Найбільше, а саме 6  одно- та двокімнатних квартир, у цьому – на Нижній Береговій, з видом на Південний Буг.

Черзі на житло у Хмельницькому не видно кінця-краю. У списках чимало учасників бойових дій. Тож і представники «СК ГРУП», і самі АТОвці закликають й інших забудовників долучитися до такої соціальної ініціативи. Адже за добробут українців ці чоловіки проливали свою кров на Сході.