Обіцянками ситий не будеш: на хмельницькому майдані, у мороз, мітингують екс-міліціянти

2800
0

Уже вкотре колишні захисники правопорядку зібралися, аби донести свої вимоги до владців. Мовляв, чверть життя працювали на захист батьківщини, а на схилі літ отримують настільки мінімальні виплати, що немає за що хліба купити.

Екс-міліціонери розповідають, ціни ростуть, а заслужені виплати –  ні. Михайло бідкається, наразі його пенсія складає 95 доларів, це 2 з половиною тисячі гривень. Більшу частину отриманого минулого місяця сплатив лише за газ. Справедливості чоловік не відчуває.

У свою чергу, люди підготували відповідну заяву до Пенсійного фонду України. Таким чином намагаються домовитись. Якщо ні – поїдуть до Києва і будуть мітингувати там. До місцевої влади за допомогою також зверталися. За словами протестуючих, хмельницькі депутати намагалася посприяти – та не із надто великим ентузіазмом. Також написали заяву та відправили до столиці. І, як бачимо, змін не відбулося.

Пан Юрій каже, коли на Сході почалася війна, одним з перших відправився на оборону кордонів. Із зони АТО приїхав із неприємним баластом – тепер має проблеми з нирками. А окрім цього, повинен повернути державі гроші, які, як йому пояснили, він отримував неправомірно.

Це уже не перший мітинг колишніх захисників правопорядку. У 2016- ому вони «виборювали» свої права біля стін Головного управління Нацполіції. Тоді керівництво намагалось заспокоїти мітингувальників. Мовляв, там, в столиці, обіцяли, що з початком 2017 пенсії зростуть і варто тільки зачекати.  Та рік потому люди знову протестують.

Ці чоловіки всіляко намагаються відстояти свої права: пишуть заяви до влади країни, перекривають дороги в області, звертаються до міських депутатів. І поки що все безрезультатно. Та екс-міліціонери не здаються. І за своє планують боротися до кінця.