Один штрих балончиком фарби – «мінус» ДТП: полісмени Хмельницького малювали повчальні графіті

341
0

Один штрих балончиком фарби – «мінус» ДТП. Полісмени вкотре вирішили боротися із потенційними порушниками не надто традиційними методами. Так, в рамках Всеукраїнської акції «Відповідальний пішохід» перед перехрестями зі жвавим рухом малюють як справжні художники. Залишити свій слід взялися ще й школярі та активісти.

Візьми дитину за руку, подивись ліворуч-праворуч, відволічися від телефону, зніми наушники та «Увага, велосипедист!» – саме такі трафарети задіяли у центрі Хмельницького. Нині малювали по вул. Грушевського, проте з часом, обіцяють, подібні знаки поширяться усім містом. А от наскільки вони будуть стійкими – покаже час.

Володимир Огойко, керівник автомобільної громадської організації, розповідає, перебуваючи за кермом, у нашому рідному місті щодень бачить до десятка людей, які перебігають на «червоне» або ж просто посеред дороги, а водіям нерідко доводиться вдаватися до екстреного гальмування.

З початку року у Хмельницькій області зафіксовано 85 дорожньо-транспортних пригод з потерпілими, з них 38сталося за участі пішоходів. Типовий портрет порушника – жінка, рідше чоловік за 60. Окрім того, 1 випадок закінчився загибеллю. Проте, що й казати – штрафи наших людей не лякають.