У найромантичніший день року в Хмельницькому одружаться понад 20 пар

838
0

У Хмельницькому РАЦСі сьогодні панує особлива атмосфера. Адже у день, коли градус романтики «зашкалює», тут планують зареєструвати не один десяток шлюбів. До всього, управління юстиції приготувало для закоханих сюрприз: молодят зустрічають живою музикою та вітають маленькі актори, розповідаючи свою історію кохання.

Денис та Ганна стали першими, хто 14 лютого зареєстрували свій шлюб у Хмельницькому. Пара розповіла, як готувались до цього знаменного дня і чому обрали саме цю дату для створення сім’ї.

Молодята зізнались: для них стали великою несподіванкою така ошатна церемонія, а також особисте привітання начальника управління юстиції.

Журналісти 33 каналу також побували на масовому весіллі у Кам’янці. Як закохані одночасно ставали на рушник та давали обітниці, дивіться уже в інформаційному випуску завтра. А в цей особливий день нехай ваші серця переповнює дивовижне натхненне почуття, яке зігріватиме навіть у найхолодніші зимові дні. Зізнавайтесь у коханні своїм половинкам щодня, як у перше.