Чому у мешканців Зарічанської із кранів тече… лише окріп?

783
0

Вже третій день мешканці двох будинків на вулиці Зарічанській…”студять” воду. А все тому, що з кранів тече лише окріп, через аварію водопроводу. Люди обурюються: ніхто не попередив про період “посухи” у ванних кімнатах.

Такі реалії справді “влетять в копієчку”, адже куб гарячої води у Хмельницькому – це майже 65 гривень. Тому й не дивно, що мешканці підганяють працівників водоканалу, які взялися шукати проблему.

Причину аварії ми знайшли. Поруч працюють зв’язківці, які прокладають кабель. Коли почали бурити – пошкодили водопровідну трубу, і така помилка у прямому сенсі  виринула назовні. Самі ж чоловіки свого промаху не заперечують і виправдовуються.

Тепер працівники водоканалу виправлятимуть помилку колег – комунальників, щоправда, з цим не поспішали. Та після приїзду знімальної групи – викликали підкріплення і дали обіцянку, що за добу мають впоратися.

Ми перевіримо та запитаємо, чи ринула вода із кранів у мешканців, в яких після цього випадку залишилося чимало нарікань на комунальні служби. І таки недарма, бо ж аварійна служба – це свого роду швидка допомога. А на ділі – у робітники самі собі встановлюють терміни.