Олег Ляшко відвідав «Теофіпольський цукровий завод» та знає, як втримати галузь «на плаву»

270
0

Через ціни на газ та корупцію дорожчає навіть цукор! Нещодавно лідер Радикальної партії Олег Ляшко відвітав «Теофіпольський цукровий завод». Там розповідають: і справді, податковий тягар ускладнює розвиток виробництва та навіть найпотужніші підприємства потрапляють «у зону ризику». Політик розповів, як можливо подолати та вберегти цукрову галузь.

Відкрите ще у 70-х роках минулого століття підприємство «Теофіпольський цукровий завод» забезпечує робочими місцями приблизно півтисячі чоловік. Переробляють більше 6 тис. тонн буряка на добу та здійснюють поставки навіть за кордон.

На містоутворююче підприємство завітав лідер Радикальної партії Олег Ляшко. Каже, цукрова галузь нині переживає занепад. І проблема нестачі вагонів, переконує, перш за все – це проблема корупції у країні.

Під час візиту Олег Ляшко здійснив екскурсію підприємством, побачив, за якими технологіями працюють та як розвиваються, а також вислухав й інші наболілі проблеми.

І справді, ціни на газ, без якого неможливе виробництво, нині злетіли до небес. Підприємства вимушені платити від 13 до 15 тис. грн. за 1000 кубів газу. А звідси і подорожчання цукру.

Олег Ляшко пропонує вихід, який зможе вивести українців із кризи. Зниження цін на газ, енергоносії та паливно-мастильні матеріали, відновлення державного контролю за цінами – саме це ключове для економічного розвитку, а, зрештою, для подолання бідності та збільшення зарплат. Уже у понеділок, 19 числа, Олег Ляшко виступив на Погоджувальній раді у столиці. Приклад «Теофіпольського цукрового заводу» – один із багатьох в Україні. І, якщо не підтримати виробництво, наша держава у майбутньому може втратити галузь в цілому.