Онісьєв VS Калашнік

917
0

Одне крісло на двох. Екс-начальника міського управління поліції поновив суд. Валерій Онісьєв уже незабаром знову “надягне” погони. Проте допоки розбиралися, майже півроку із приставкою “т.в.о.” очільником правоохоронців Хмельницького був Володимир Калашнік.

Переатестація, що повернула кар’єрну драбину донизу. Так принаймні склалося аж у 338 ексміліціонерів. Під пильне око комісії потрапив і колишній очільник правоохоронців міста – Валерій Онісьєв. На поліграфі не збрехав, за знання отримав четвірку, проте отримав лише один голос «за» свою посаду – інші ж “вказали йому на двері”. Доказів його непрофесійності тоді ніхто не бачив, і навіть шепотілись про особисті інтереси.

19 вересня рішенням Хмельницького окружного адміністративного суду Валерія Онісьєва поновлено на посаді керівника міського відділу поліції.

Проте тепер не зрозуміло, як ділитимуть одне крісло два начальники. Адже доки тривала судова тяганина, цей пост успішно посідав Володимир Калашнік, щоправда із приставкою «т.в.о.».  До нас він приїхав із Кам’янця-Подільського і за результатами атестаційної комісії був понижений. Чи спостерігатимуть містяни двобій за крісло між двома поліціянтами, ми запитали у нинішнього очільника телефоном.

Швидше за все, “бою” вдасться уникнути. Проте, гарантувати Валерію Онісьєву попередню посаду у Головному Управлінні поки не можуть у зв’язку із реорганізацією. Єдине, що не заперечують – нове місце має бути рівноцінне його званню полковника.