Останнє китайське попередження не спрацювало: трасу М-12 не лататимуть підрядники з Піднебесної

440
0

Минулого разу радник керівника «Укравтодору» вів перемовини із китайською фірмою-підрядником, що свого часу взялася латати дорогу у напрямку Летичева. Інспектували, їздили, шукали причини та обговорювали добру добу. Проте, більшість, а головне – англійська компанія, що контролює хід виконання робіт, заявила: проблема, здебільшого, у підході.

Бажання не побільшало! День Х, день відкриття, 11 листопада стане для дорожників черговим нагадуванням про провал. Проект за 36 млн. дол. завмер знову. Місцеві водії надію втратили доволі давно, лишень жалібно нарікають – невже за свого життя не побачать тут хоча б чогось схожого на дорогу.

Замість «взяти себе у руки» працівники із Піднебесної вирішили взяти із собою техніку, обладнання та працівників. І, хоча, робота мала б кипіти офіційно ще до 2 червня, бачимо покинуті блоки та знаки про ремонт дороги.

На М-12 нам вдалося поспілкуватися із українцями, що працювали під очільництвом іноземців. Водій Анатолій каже, платили дуже навіть непогано, тому йому сумно, що згортаються. Нині вимушені допрацьовувати останні дні.

Помічаючи камеру, до нас підійшов і представник із Піднебесної. Чоловік не розуміє ні української, ні російської, ні англійської. Чи, принаймні, нам так каже.