Останній політ «Альбатроса»: з’ясовують причини падіння навчально-тренувального літака Л-39

890
0

Під час виконання навчального польоту з літаком був втрачений зв’язок, згодом стало відомо, що він впав у кукурудзяне поле в районі Красилова. У прес-службі повітряних сил повідомили: борт  Л-39 або ж “Альбатрос” вилетів із військового аеродрому у Старокостянтинові. Навчально-тренувальний літак використовують для відпрацювання навичок пілотів-винищувачів і штурмовиків.

Рештки тіл авіаторів знайшли у радіусі одного кілометра від місця падіння. Військові вже оприлюднили імена пілотів, що загинули під час катастрофи. Це підполковник Сергій Бородаченко та старший лейтенант Михайло Ткаченко. Також стало відомо, що у районі авіакатастрофи знайшли боєприпаси. Рятувальники виявили понад десяток патронів та ракетний прискорювач.

За фактом трагедії вже розпочато кримінальне провадження про порушення правили польоту. Сьогодні Л-39 перебуває на озброєнні понад 30 країн світу, переважно пост-соціалістичних або їх партнерів. Наразі про точну кількість “Альбатросів” в Україні сказати важко. У Старокостянтинові, де сталася трагедія, внаслідок якої загинуло два пілоти, на обліку стоять 3 машини.