«Останній студент» Хмельницького: на що здатна молодь задля перемоги?

340
0

Хто ж таки стане «Останнім студентом»? Кожен отримує умовну заліковку та починає тернистий шлях у стінах уявного вишу. 1 година гри дорівнює 1 року в університеті. По суті, це одноденна симуляція життя університету – такого, який студенти змогли б побудувати самі, якби мали таку можливість. Ця гра має показати, хто на що спроможний.

Організатором виступила Британська рада в Україні. Це неурядова організація, що функціонує за кошти Великобританії, яка покликана вдосконалювати культурну та освітню сфери у нашій країні.

В рамках гри студенти можуть «прокачувати» особисті характеристики – на кшталт комп’ютерної рольової гри. Це 4 позиції – харизма, креативність, інтелект та атлетизм. Можна навіть і поборотися за владу в умовному університеті.

За кожне успішно виконане завдання студенти отримують наліпки, що визначають їхню спроможність бути лідерами в певних осередках.

Переходимо до спортивної секції – студенти найчастіше обирають присідання. Більше балів можна отримати за перевантаження.

Загалом, гра триватиме 6-8 годин. Організатори певні, за цей час студенти вчаться, як об’єднуватися, захищати свої інтереси та відстоювати позицію, щоб згодом в реальному житті не боятися висловлювати власні переконання.