Острів невезіння без “не”: забрендований, але досі не прибраний

294
0

«Острів кохання» змінив свій логотип. Тепер за 100 метрів від берега Південного Бугу добре видніється яскравий бренд міста та річниця його заснування. Раніше її просто наносили фарбою. У суботу влада влаштувала відкриття, і щоб журналісти краще роздивилися нову родзинку, підвезла їх на катері до самого острова.

Попри свою дуже милозвучну назву «Острів кохання» – недоступне місце для відпочинку хмельничан. Ну хіба що взимку – сюди можна дістатися кригою. А в минулому столітті ним насолоджувалися проскурівчани. Вони його й збудували у 60-х на «недільниках».

Та навіть якщо заплющити очі на непролазні хащі та загалом непривабливий вигляд острова, він досі є своєрідною візитівкою нашого міста. Він завжди привертав увагу як і місцевих, так і туристів. А колись тут був металевий місток. Є версія, що його розібрали після кількох кримінальних випадків.

І от, здається, прозріння. Про острів кохання згадали. Не те щоб взялися його комплексно привести до ладу, але прикрасили хоча б ззовні. У суботу влада міста запрошує журналістів на катер. Усі гуртом пливуть дивитися нову родзинку.

Тепер над стелою – червоний щит із трьох білих стріл. Під ним – напис «Хмельницький 1431». Цим роком датується перша письмова згадка про Плоскирівці. Бренд має мінімалістичний дизайн і, що немаловажливо, встановлений безкоштовно приватниками як подарунок місту.

Це вже перемога! Можливо, принаймні, у те хочеться вірити, це лише перший крок. Наступним буде – облаштування дійсно хорошої зони відпочинку на самому острові, як те було колись.