Отримати посвідчення водія «по-новому»: відеонагляд посилили, а замість білетів – тести

1778
0

“Зазубрити” білети уже не вийде. З 1 липня питання екзамену для отримання посвідчення водія змінені. Над розробкою понад  2х тисяч  тестів працювала експертна група. Також враховували і думку громадськості –  в режимі форуму.

На все про все майбутній водій матиме 20 хвилин та лише 2 можливості на промах. 20 запитань з усієї кількості обираються випадково. Проте тренуватися можна довго, адже тести є у відкритому доступі.

Змінилася і структура запитань. Окрім правил дорожнього руху – питання з будови транспортних засобів, безпеки та медичної допомоги.

За процесом тестування пильно стежитимуть відеокамери – щоб курсанти не списували. Почали встановлювати відеореєстратори і в навчальних автівках.

Одна група уже пройшла тестування з новими запитаннями. Зараз же в екзаменаційному класі тренуються майбутні водії. Кажуть: це краще, аніж готуватися за білетами.

Бажаючі можуть тренуватися і частіше. У сервісному центрі запевняють, що працюють відкрито та прозоро. Ми ж сподіваємося, якщо у тестах більше немає питань із двозначностями , а за іспитом стежать відеокамери, то й фраза “купити водійські права” означатиме лиш сплатити 201 гривню за бланк посвідчення. І нічого іншого.