От вам і транспортна реформа: хмельницьку маршрутку “підлатали” фанерою

От вам і транспортна реформа: хмельницьку маршрутку “підлатали” фанерою

1544
4

Нагадаємо, лише нещодавно владці визначили, хто ж буде “безпечно та з комфортом” возити містян. Великогабаритні автобуси, водії у сорочках, ніякого шансону… Усе це в планах, проте реалії залишають бажати кращого. Перевізник маршруту №50 у доволі “оригінальний” спосіб відремонтував свій транспортний засіб. Вікна у маршрутному таксі він просто забив фанерним листом. Світлини з інноваціями опублікував у соцмережах керівник обласного управління Укртрансбезпеки Віталій Дзюба. Ось таке “нестандартне” рішення проблеми:

Посадовець зазначив, що маршрут №50 належить ХКП “Електротранс”. Цього перевізника допустили до участі в конкурсі на міські пасажирські перевезення не зважаючи на наявні порушення.

 • Rostislav_M

  А что, весьма аккуратно. Руки откуда надо растут.

 • Авраам Лінкольн

  Заказушка! Не соромно автору?
  Електротранс це чи не останній перевізник, який не виганяє пільговиків і ціни встановлюють по рентабельності а не морді (чим ширша у власника тим більше хоче за 3-10-ти хвилинні маршрути) на відмінно від великих міст де такаж ціна але в десятеро довші маршрути і не такі якісні дороги!

  • Андрей Шпулак

   Електротранс отримує компенсації за пільговиків, плюс оновлення рухомого складу за рахунок міського бюджету. Якщо ці два фактора включити у вартість проїзду, то не відомо, хто б возив дешевше.

   • Авраам Лінкольн

    Та фігня то все! Всі ”хороші” 🙂