От що називається «нічого святого»! Звичайний священик із Нової Ушиці знайшов «свій рай» в Еміратах

631
0

Як пише всесвітньо відомий сайт бронювання готелів і оренди апартаментів Booking.com, цей курортний готель з обслуговуванням за системою «все включено» з необмеженим харчуванням і напоями розташований в місті Рас-ель-Хайма. До послуг гостей 14 ресторанів і барів, а також щоденні розважальні програми. Готель знаходиться на найчистішому пляжі штучного острова Аль-Мар’ян.

Відзначається, що про «паломництво» священика Зощука не були в курсі ні керуючий справами УПЦ митрополит Антоній, ні вікарій Київської єпархії та голова представництва УПЦ при європейських міжнародних організаціях, єпископ Віктор Коцаба.

«Якщо добре придивитися, отця Олексія Зощука легко переплутати з олігархом: особисті водії, дорогі автомобілі, елітні курорти. І, до речі, зовсім скоро його можна буде привітати з придбанням квартири в Києві за 150 тис. доларів», – йдеться в повідомленні спільноти «Релігійний інсайдер». Цікаво, що в січні 2018 року священика УПЦ МП Олексія Зощука додали в «Чистилище» сайту «Миротворець» за пропаганду «русского міра» в Україні.