Охолодитися… просто в центрі міста: на Проскурівській встановили водяну рамку, більшу і надійнішу

864
0

Водяна арка повернулася у центр Хмельницького, проте цього літа вона уже нова та осучаснена.

Вперше таку конструкцію встановили наприкінці літа минулого року. Таким чином міська влада хотіла допомогти хмельничаннам трохи відпочити від спеки. Із допомогою одного із підприємців була виготовлена ось така арка, котру, до слова, пізніше чоловік просто подарував місту. Нині конструкція перебуває на балансі Управління ЖКГ.

Нині ж водяна арка дещо ширша та зроблена з міцнішого матеріалу. Так вирішили її видозмінити, пригадуючи досвід минулого року. Адже тоді «освіжувач» довелося ремонтувати декілька разів – усе через дії недобросовісних містян.

Хмельничани та гості міста зізнаються – пройти повз у таку спеку практично нереально. Не втрималися від спокуси охолодитися і ми.

До слова, таких арок в Україні не так і багато. А у місцевих підприємці та владців у планах лише розвивати подібні ідеї.  Кажуть, шукатимуть нові та, можливо, ще кращі ідеї, аби робити наше місто комфортнішим – як у морозну погоду, так і у палючу спеку. Єдине, лише людей просять бути відповідальнішими та берегти подароване.