Палац спорту у Хмельницькому має з’явитися до кінця 2020 року

570
0

Для нашого невеличкого, проте прогресивного міста Палац Спорту радше мрія, аніж реальність. Так звикли думати реалісти, адже спроби щось побудувати подібне масштабне, небачене досі та навіть фантастичне раніше провалювалися із тріском. Ми про «Співоче поле» та колись обіцяний Льодовий Палац. Теперішня влада не живе минулим – це тішить і, схоже, свою мрію твердо вирішила довести до кінця, тобто до самого відкриття Палацу. 

Будемо відвертими, за останні 30 років у нашій країні не збудовано жодного Палацу спорту державним коштом. Результат міста Хмельницького цілком заслужено можна вважати перемогою спортивного життя. На сьогодні це уже не просто примарна перспектива, а реальність – з чітко узгодженим бюджетом та джерелами фінансування.

Яким він буде? Точно відомо, що красивим та величезним. Із кількома аренами. Розрахований на 3000 тисячі глядацьких місць. І з трибунами та необхідною інфраструктурою – все за європейськими стандартами. Палац зможе приймати міжнародні змагання. А ще за потреби – концерти, масштабні виставки та конференції. Загалом, спорткомплекс обійдеться у 270 мільйонів грн.

Спортивна інфраструктура країни потроху відбудовується – зокрема і для нашого міста. 2018-го з’явилася цільова програма для багатофункціональних Палаців спорту. У Хмельницькому одними з перших виконали всі умови тендеру – і вже кипить робота. І якщо хтось скаже, що збудувати сучасний спорткомплекс самотужки неможливо – подивіться на наше місто.